Перейти до основного вмісту

OFFICE 365 VIDEO ВИЙШОВ ДЛЯ КОМП’ЮТЕРІВ І МОБІЛЬНИХ

      Офісним робітникам уже не потрібно шукати сторонні інструменти для того, щоб переслати корпоративну відеопрезентацію. Це можна зробити, не виходячи з офісного пакету Microsoft, завдяки новому інструменту Office 365 Video. Він доступний для бізнес-користувачів Office 365 як на комп’ютерах, так і на смартфонах.
      Office 365 Video – це інструмент для простого пересилання мультимедіа в SharePoint Online. Він також дозволяє публікувати відеоролики до хмарного офісного пакету з PowerPoint завдяки Office Mix. Цей засіб дозволяє організаціям завантажувати та шукати відеоконтент. Із ним можна, наприклад, навчати нового робітника через відеоінструкції або проводити масові розсилки відеопослань працівникам. Презентація Office 365 Video відбулася декілька місяців тому, але лише зараз він вийшов з тестового режиму.
      Office 365 Video доступний на мобільних
     З новим інструментом обмінюватися відеозаписами можна буде не лише на комп’ютерах і ноутбуках, а й на iPhone. Мобільний клієнт для нього вже можна завантажити з магазину програм App Store. Працювати через нього з Office 356 Video так само просто, як і через його веб-портал.
    З мобільною утилітою для нового сервісу можна легко знаходити потрібне корпоративне відео, розсилати його колегам та готувати відеоінструкції для новачків. Програма Office 365 Video для iPhone дозволяє не лише шукати та відтворювати відеоконтент – із нею його можна створювати. Відео можна записати через камеру iPhone або завантажити вже готовий відеоролик. Подальшу обробку в потрібний формат бере на себе хмарний сервіс Azure Media Services.
        Інтерактивні портали та новий програвач на HTML-5
       Сторінки Office 365 Video адаптовані для різних типів пристроїв і працюють на всіх браузерах на телефонах, планшетах, ноутбуках та настільних комп’ютерах під управлінням Windows чи OSX. Вони автоматично оптимізують розмір програвача відео, ширину колонки, меню тощо. Подібну поведінку спершу отримають сторінки з відеоплеєром, а інші почнуть так працювати згодом.
       Для відтворення відеороликів незалежно від пристрою в Office 365 Video з’явився новий програвач на основі веб-технології HTML-5. Він доповнив уже наявний плеєр на базі технології Flash. Таке різноманіття дозволяє бути певним, що відео зможе відтворити кожен його адресат.


       Додаткові поліпшення
   Під час тестового періоду розробники Office 365 Video отримали багато відгуків від користувачів та додали до цього інструменту нових функцій. Ось кілька основних:
  • «розумніший» інструмент порад «Вам це може сподобатися» – він активніше використовує потужності аналітичного блоку Office Graph для надання рекомендацій;
  • поділитися через email – обмінюватися файлами можна не лише через Yammer. Достатньо клікнути на іконці конверту у вікні програвача, щоб відправити пряме посилання на відео;
  • вбудована мережа доставки контенту (CDN) – плавне відтворення відео забезпечує мережа розподілених по всьому світу серверів;
  • точніша робота з правами – канали мають три рівні прав: власники, редактори та глядачі. Окрім цього, адміністратори з доступом Global Tenant Admins мають доступ до всіх відеоканалів;
  • поліпшена загальна продуктивність – завантаження відео, створення каналів та пошук проходять швидше.
       Плани на майбутнє
     Office 365 Video продовжує розвиватися, і найближчим часом він отримає кілька нових можливостей. Користувачі зможуть обирати мініатюри для своїх матеріалів, а також зможуть вбудовувати відео за межами порталу (у внутрішніх блогах, чатах Yammer тощо). Розробникам стане доступний інтерфейс Video API, з яким буде простіше об’єднати локальну ІТ-інфраструктуру з Office 365 Video через SharePoint Server 2016.
http://www.microsoftblog.com.ua/

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР