субота, 16 травня 2015 р.

Проект «Хмарні сервіси в освіті» 14-15 травня 2015 смт.Летичів

14-15 травня 2015 року на базі закладу Летичівського НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія" відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар "Хмарні сервіси як чинник розвитку інноваційної школи"  на якому було продемонстровано використання Office365 у навчальній діяльності. 
       
Мета науково-практичного семінару: 
  • аналіз педагогічних та психологічних аспектів розвитку навчання за допомогою хмарних технологій, використання елементів хмарних сервісів в навчальному процесі; 
  • обмін досвідом та обговорення проблем, пов’язаних з організацією навчання за допомогою хмарних сервісів.
        Учасники науково-практичного семінару: 
  • керівники експериментальних закладів всеукраїнського рівня за темою «Хмарні сервіси в освіті»; 
  • представники Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відділу освіти, молоді та спорту Летичівської районної державної адміністрації.
        Калейдоскоп уроків із використанням хмарних сервісів office 365:
  • "Вигук як особлива частина мови". Українська мова, 7-А клас (вчитель Тисячна Оксана Ігорівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, сертифікований учасник проектів Microsoft «Навчання з основ технології», «Навчання з технологією», «Windows 8 в класі», «Windows в навчанні» ). 
  • "Ми мандруємо по світу". Німецька мова, 5-Б клас ( вчитель Гусар Оксана Валеріївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, сертифікований учасник проектів Microsoft «Навчання з основ технології», «Навчання з технологією», «Windows в навчанні» ). 
  • "Застосування координатної площини". Математика, 6-А клас (вчитель Чумак Лариса Миколаївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, сертифікований учасник проектів Microsoft «Навчання з основ технології», «Навчання з технологією», «Windows 8 в класі», «Windows в навчанні») 
  • "Моя уявна подорож історичними місцями України". Історія України, 5-А клас (вчитель Бачинська Наталія Миколаївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, сертифікований учасник проектів Microsoft «Навчання з основ технології», «Навчання з технологією», «Windows 8 в класі», «Windows в навчанні»,) 
  • "Підсумковий урок за темою"Теплові явища". Фізика, 8-Б клас (вчитель Панічева Леся Василівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, тренер створення електронного освітнього контенту засобами програми Маster Tool , тренер програми «Іntel. Навчання для майбутнього» ). 
  • "Шкільне життя". Англійська мова, 6-Б клас (вчитель Войченко Альона Валеріївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, сертифікований учасник проектів Microsoft «Навчання з основ технології», «Навчання з технологією», «Windows в навчанні»).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Єдина Країна! Единая Страна!