середа, 22 липня 2015 р.

Конкурс мініфільмів до Європейського дня мов

     Британська рада, Гете-інститут, Польський Інститут, Посольство Королівства Іспанія, Французький Інститут та Чеський центр в Україні в рамках європейського дня мов організовують Всеукраїнський конкурс фільмів кишенькового формату.
      Ми запрошуємо всіх спробувати себе у кіномистецтві. Все, що потрібно – уважно прочитати умови конкурсу, вибрати 3 слова з 12-ти запропонованих, увімкнути фантазію, закликати натхнення і зняти короткометражне кіно з використанням обраних слів. Можливо, вийде гарна стрічка, а можливо, міні-шедевр!
УМОВИ УЧАСТІ
 1. У конкурсі можуть взяти участь громадяни України, що досягли віку 18 років.
 2. Фільми повинні бути представлені тільки однією особою: режисер, актор або будь-хто інший, хто брав участь у створенні фільму.
 3. Один учасник може прислати тільки один фільм.
 4. Щоб бути прийнятим до конкурсу кожний фільм повинен:
  • бути знятим мобільним телефоном або фотокамерою
  • мати тривалість від 30 секунд до 10 хвилин
  • може бути змонтованим з використанням звукових доріжок тощо
  • використати (візуально, вербально або в будь-який інший спосіб) щонайменше три з запропонованих українських слів, що мають іноземне походження

УЧАСТЬ
      Учасники конкурсу повинні надіслати свій фільм у форматі DVD (.mkv .wmv .avi .mpg) до 10 вересня 2015 року на електронну адресу: slova.konkurs@gmail.com
     Разом з фільмом необхідно надіслати скан паспорта особи, яка представлятиме фільм, а також технічний опис фільму (назва, тривалість, імена та координати осіб, що взяли участь у створенні фільму).

ВІДБІР
     Представлені фільми будуть оцінені Спеціальним Жюрі конкурсу за наступними критеріями:
 • креативність та оригінальність
 • доречність використання запропонованих слів: бадмінтон, бакенбард, бізнес, гітара, кастаньєти, маскарад, повидло, рандеву, робот, часопис, шинка, шлюб. 
ПРЕЗЕНТАЦІЯ
      Найкращі фільми будуть представлені під час проведення Європейського дня мов у Києві (27 вересня 2015 року).

ВИНАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
    Автор найкращого фільму отримає сертифікат на подорож для двох до однієї з європейських країн.
    Автори інших фільмів, відзначених Спеціальним Жюрі та гладачами отримають заохочувальні призи від організаторів конкурсу.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Єдина Країна! Единая Страна!