Перейти до основного вмісту

Google выпустила Ethernet-адаптер для медиаплеера Chromecast

     Спустя два года после после начала продаж телеприставки Chromecast компания Google представила аксессуар для этого устройства. Это адаптер, позволяющий подключить к гаджету кабель Ethernet.
     Chromecast позволяет легко транслировать контент со смартфонов и планшетов на большой экран телевизионного приемника, но для работы миниатюрного прибора требуется стабильное подключение Wi-Fi. Если же использование беспроводного стриминга невозможно, Google предлагает специальный Ethernet-адаптер.
     Устройство выполнено в виде небольшого адаптера размером с зарядник для мобильных устройств. На корпусе находится разъем RJ-45 для установки соединения с роутером, а при помощи USB-кабеля новинка подключается к телеприставке.
       В американском Google Store новый ТВ-донгл Chromecast можно приобрести за $35, а цена Ethernet-адаптера составляет $15. Первая партия новинок была раскуплена всего за несколько часов после начала продаж.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР