Перейти до основного вмісту

У Вінниці визначилися всі фіналісти «Творчої битви районів»

    У Вінниці завершився останній відбірковий тур «Творчої битви районів». Пройшов він 1 серпня в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького на площі Водограй. Окрім вокальних номерів, тут були індійські танці, живопис, гра на скрипці та баяні. 
     Журі визначило п’ятьох фіналістів, які представлятимуть центральну частину міста у фіналі загальноміського конкурсу «Творча Битва районів». Це танцюристка Анастасія Гуцу, вокалісти Марія Незбудій, Валерія Кушту, скрипачка Таїсія Кутну та виконавець власних пісень Олексій Скрипаченко.
      Вітаємо ученицю 7А класу закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради" - Марію Незбудій, та бажаємо успіху та перемоги у фіналі 29 серпня на майдані Незалежності.
Більше читайте тут: http://vn.presspoint.in.ua/2015/08/03/39224

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР