Перейти до основного вмісту

Студія онлайн-трансляцій

БЕЗКОШТОВНО для освітян та некомерційних освітянських проектів.
      Освітній портал «Педагогічна преса» пропонує свої організаційно-технічні можливості та приміщення для проведення онлайн-заходів: вебінарів, прес-конференцій, круглих столів, брифінгів тощо.
    Мета проекту – сприяти підвищенню якості освіти в Україні, а також – розширення можливостей освітян, громадянського суспільства, експертного середовища, батьків, учнів та студентів впливати на темпи, глибину і зміст реформ в освітній сфері.
   Домовлятись бажано за тиждень до запланованого заходу.
   Щоб замовити трансляцію, потрібно надіслати електронного листа на адресу news@pedpresa.com.ua з анонсом заходу, кількістю учасників, часом проведення.
      Кількість учасників: від 1 до 12 (мала зала) до 20 (велика зала).
     Кількість глядачів та учасників у режимі “ЧАТ” – необмежена.
Формат трансляції: YouTube online streem з можливістю інтеграції на сайт замовника.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР