вівторок, 22 вересня 2015 р.

V- й Всеураїнський фестиваль педагогічних ідей «Ideas for Education-2015»

Шановні викладачі, директори шкіл, студенти педагогічних факультетів ВУЗів!
      Компанія Panasonic, за підтримки Міністерства Освіти та Науки України, запрошує кращих педагогів, методистів, ініціативних директорів та завучів шкіл, керівників та спеціалістів Управлінь та Інститутів Підвищення кваліфікації та розвитку освіти прийняти участь у фестивалі педагогічних ідей. Мета проведення фестивалю - підтримка та розповсюдження новітніх засобів та ІКТ обладнання для використання в освітніх закладах: проекторів, інтерактивних дошок, систем відео нагляду, дисплеїв, потокових сканерів та програмного забезпечення.
      Протягом 2х фестивальних днів, буде проведено Майстер-класи, Круглі Столи, Презентації та дискусії.
     В демонстраційній зоні, учасники зможуть ознайомитися з останніми новинками обладнання та програмного забезпечення, поспілкуватись у дружній обстановці з колегами з різних міст, та гостями з Японії і інших країн.
   Для участі у конкурсній частині фестивалю необхідно зареєструватися за посиланням http://panaboard.kiev.ua/ru/konkurs-anketa Реєстрація відкрита до 15 жовтня 2015 включно.
*Форми документів, вимоги та критерії оцінки наведені на сайті.
        Для участі в дискусійно-ознайомчій частині запрошуються керівники навчальних закладів, методисти та ін. – попередня реєстрація на сайті http://panaboard.kiev.ua/ru/diskussionno-oznakomitelnaya-chast
Конкурсні номінації:
  • Точні науки
  • Гуманітарні науки
  • Природничі науки
  • Тематичне Гран-прі

* Основи побудови систем відеоспостереження
* Використання відновлюваної енергії в повсякденні
* Технічні дошкільнята
Фестиваль буде проходити в м. Києві 2-3 Листопада.
        Всі учасники конкурсу отримають відповідні Сертифікати, а найкращі роботи – цінні призи.
       Подані на конкурс роботи не рецензуються. Матеріали переможців конкурсу будуть розміщені на сайті конкурсу, а інтерв’ю та розповіді про переможців — опубліковані в ЗМІ. Список переможців конкурсу буде опубліковано в ЗМІ і розміщено на сайті конкурсу.
         Головна умова участі Ваших розробок у конкурсі – це створення всіх матеріалів форматі програмного забезпечення Elite Panaboard Book (далі “peb”), яке постачається разом з інтерактивним обладнанням та доступне для безкоштовного завантаження з сайту компанії Panasonic
    Таким чином, у конкурсі можуть брати участь студенти та вчителі шкіл, які поки що не мають навчального обладнання від компанії Panasonic, але бажали б працювати з ними.
   Ознайомитися з прикладами розробок попередніх конкурсів, Ви можете – на сайті http://panaboard.kiev.uaв розділі Бібліотека.
З будь-яких питань, звертайтесь до Організаційного Комітету:
Тел.: (044) 490-34-35 дод. 2113 Волинець Максим
Чекаємо на Ваші розробки!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Єдина Країна! Единая Страна!