Перейти до основного вмісту

V- й Всеураїнський фестиваль педагогічних ідей «Ideas for Education-2015»

Шановні викладачі, директори шкіл, студенти педагогічних факультетів ВУЗів!
      Компанія Panasonic, за підтримки Міністерства Освіти та Науки України, запрошує кращих педагогів, методистів, ініціативних директорів та завучів шкіл, керівників та спеціалістів Управлінь та Інститутів Підвищення кваліфікації та розвитку освіти прийняти участь у фестивалі педагогічних ідей. Мета проведення фестивалю - підтримка та розповсюдження новітніх засобів та ІКТ обладнання для використання в освітніх закладах: проекторів, інтерактивних дошок, систем відео нагляду, дисплеїв, потокових сканерів та програмного забезпечення.
      Протягом 2х фестивальних днів, буде проведено Майстер-класи, Круглі Столи, Презентації та дискусії.
     В демонстраційній зоні, учасники зможуть ознайомитися з останніми новинками обладнання та програмного забезпечення, поспілкуватись у дружній обстановці з колегами з різних міст, та гостями з Японії і інших країн.
   Для участі у конкурсній частині фестивалю необхідно зареєструватися за посиланням http://panaboard.kiev.ua/ru/konkurs-anketa Реєстрація відкрита до 15 жовтня 2015 включно.
*Форми документів, вимоги та критерії оцінки наведені на сайті.
        Для участі в дискусійно-ознайомчій частині запрошуються керівники навчальних закладів, методисти та ін. – попередня реєстрація на сайті http://panaboard.kiev.ua/ru/diskussionno-oznakomitelnaya-chast
Конкурсні номінації:
  • Точні науки
  • Гуманітарні науки
  • Природничі науки
  • Тематичне Гран-прі

* Основи побудови систем відеоспостереження
* Використання відновлюваної енергії в повсякденні
* Технічні дошкільнята
Фестиваль буде проходити в м. Києві 2-3 Листопада.
        Всі учасники конкурсу отримають відповідні Сертифікати, а найкращі роботи – цінні призи.
       Подані на конкурс роботи не рецензуються. Матеріали переможців конкурсу будуть розміщені на сайті конкурсу, а інтерв’ю та розповіді про переможців — опубліковані в ЗМІ. Список переможців конкурсу буде опубліковано в ЗМІ і розміщено на сайті конкурсу.
         Головна умова участі Ваших розробок у конкурсі – це створення всіх матеріалів форматі програмного забезпечення Elite Panaboard Book (далі “peb”), яке постачається разом з інтерактивним обладнанням та доступне для безкоштовного завантаження з сайту компанії Panasonic
    Таким чином, у конкурсі можуть брати участь студенти та вчителі шкіл, які поки що не мають навчального обладнання від компанії Panasonic, але бажали б працювати з ними.
   Ознайомитися з прикладами розробок попередніх конкурсів, Ви можете – на сайті http://panaboard.kiev.uaв розділі Бібліотека.
З будь-яких питань, звертайтесь до Організаційного Комітету:
Тел.: (044) 490-34-35 дод. 2113 Волинець Максим
Чекаємо на Ваші розробки!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР