Перейти до основного вмісту

Вебінар для новачків проекту "Міксіке в Україні"

       
26 жовтня 2015 року о 14-30 год. відбудеться вебінар для новачків на тему: "Особливості реєстрації та перші кроки на сайті проекту". Запрошуються до участі обласні та шкільні координатори, вчителі та учні, які долучились до проекту, а також ті, хто ще вагається.
        Адреса веб-кімнати: http://connect.loippo.lviv.ua/r29416262/
      Для участі у вебінарі бажано мати гранітуру (навушники+мікрофон), або лише колонки, щоб чути спікера. Під час вебінару можна буде задати запитання організаторам проекту у чаті.
Планується запис події.
     Для того, щоб бути в курсі всіх останніх новин Міксіке радимо також долучитись до групиМіксіке в Україні https://www.facebook.com/groups/967813063248525/

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР