Перейти до основного вмісту

#HourOfCode

Шановні учні, батьки, учителі!
      Ми живемо у світі, наповненому інформаційними технологіями. І ми знаємо, яку б професію не обрали наші учні у майбутньому, їхній успіх залежатиме від розуміння принципів роботи цих технологій. 
      21 жовтня 2015 року в рамках тижня інформатики (19-23 жовтня 2015 року) буде проведено #‎ГОДИНУ‬ КОДУ (‪#‎HourOfCode‬) https://code.org/
           Для участі у заході запрошуємо учнів 6, 7, 10, 11-х класів!
Захід відбудеться 21 жовтня 2015 року о 14:00 в аудиторії №207 з прямою трансляцією по шкільному телевізорі (перший поверх). Посилання на трансляцію заходу буде опубліковано на сайті http://sch35.blogspot.com/ та http://stromilo.sch35.com/ (21 жовтня 2015 року). #HourOfCode
         Наша «Година коду» є доказом того, що заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради» створює єдиний інформаційний простір і готови навчати учнів навичок 21-го століття.

З повагою, учителі інформатики 
Іван Стромило, 
Наталія Галан, 
Віктор Луценко

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР