Перейти до основного вмісту

Вебінар "Хмарне середовище Office365. "Використання OneNote Class у навчально-виховному середовищі"


        Реєстраційна анкета учасника вебінару: http://bit.ly/1kmMyoi

Коментарі

 1. Добрий день. Не побачила, коли відбудеться вебінар. Чи слід платити за участь? ОneNote час від часу використовую, бо він безкоштовний. Office365 мене вже давно зацікавив, але наша школа, на жаль, таку вартість не потягне. Хотілося б почути нові ідеї і повчитися, тільки не зрозуміло, коли саме буде вебінар.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Вітаю! Вебінар відбудеться за розкладом, який зараз уточнюється про вебінар Ви дізнаєтесь за 2-3 дні, Вам на e-mail прийде лист, чи слід платити? цікаво... звісно ні!, ресурс безкоштовний.

   Видалити
 2. Добрый вечер! Мне тоже очень интересен Офис 365, особенно после 6 форума "Вчитель-новатор", где узнала очень интересные идеи, которые предлагали спикеры. В том числе и Вы, Иван. НО, в нашей школе его нет, молодые девочки-информатики (одна- второй год работает, другая - только пришла после ВУЗа) и администрация тяжелые на подъем - им это не особо надо, головная боль.... Покупать пакет самой - в данный момент очень накладно... так, наверное, и не узнаю все прелести 365....((((Эх....

  ВідповістиВидалити
 3. Як не прикро, але в мене майже така ж ситуація як в Ірини. А дуже б хотілось не відставати від колег, щодо освоєння Офісу 365...

  ВідповістиВидалити
 4. Добрий вечір! Як можна записатися на вебінар?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Вітаю пане Сергію! Нажаль реєстрація була активна до 06 листопада 2015 року!

   Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР