Перейти до основного вмісту

Всеукраїнський семінар "Хмарні сервіси в освіті"

    29-30 вересня 2015р. на базі Заліщицької гімназії Тернопільської області в рамках Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Неформальна освіта для дорослих: Хмарні сервіси в освіті як дієвий інструмент для підготовки якісного педагога».
      Мета заходу:
  • сприяння підвищенню рівня професійного розвитку педагогів шляхом вивчення передового педагогічного досвіду з використанням хмаро орієнтованих навчальних середовищ у навчально-виховному процесі в урочний та позаурочний час;
  • обмін досвідом та обговорення проблем, пов’язаних з організацією навчання за допомогою хмарних сервісів;
  • аналіз педагогічних та психологічних аспектів розвитку навчання за допомогою хмарних технологій, використання елементів хмарних сервісів в навчальному процесі.
Учасники науково-практичного семінару:
  • керівники експериментальних закладів Всеукраїнського рівня за темою «Хмарні сервіси в освіті» (керівник Литвинова С.Г., докторант, старший науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, кандидат педагогічних наук);
  • представники Міністерства освіти і науки України, державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільського комунального обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відділу з питань освіти Заліщинської районної державної адміністрації.
       Вінницьку область на Всеукраїнському семінарі представляли учителі м.Вінниці (учасники Всеукраїнського проекту "Хмарні серівси в освіті"),  Іван Стромило, Віктор Луценко та заступник директора з навчальної роботи Людмила Стецюк, заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради"

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР