Перейти до основного вмісту

Алгоритм проведення конкурсу "Бобер - 2015"

       До уваги координаторів (вчителів, які проводять конкурс у закладі)!
      Нагадуємо, що конкурс "Бобер" у 2015 році проводиться 8-9-10 листопада. Ви самостійно обираєте день, час та форму проведення (вдома чи в школі).
    Для проведення конкурсу Ви повинні отримати до 8 листопада два пакети завдань у архівних файлах Beaver2015_6_11(для учнів 6-11 класів) та Beaver2015_2_5 (для учнів 2-5 класів).
      Далі шкільні координатори встановлюють їх на шкільних комп’ютерах або роздають дітям для встановлення на домашніх комп’ютерах (якщо вони будуть брати участь в конкурсі вдома). При великій кількості учасників, які працюють на шкільних комп’ютерах, допускається проведення конкурсу у кілька змін. 
Для відкриття умов завдань потрібні паролі доступу. Пароль буде відомим 8 листопада 2015 року о 9.00 на блозі . Паролі для обох пакетів різні.
     Одразу після завершення конкурсу учні зобов’язані здати файли-відповіді (result*.bbr) шкільному координатору. Цей файл-відповідь записується автоматично зразу після виходу учнем з програми у трьох місцях (для надійності): у папці data, у поточній папці і на робочому столі. Відповіді у файлі закодовані. Їх теж змінювати не можна, інакше файл не зчитається.
Шкільні координатори збирають файли-відповіді всіх учасників. Якщо учні пишуть вдома, вчитель повинен визначити час і спосіб отримання паролів учнями (електронною поштою, телефоном чи з рук в руки).
      Файли-відповіді всіх учасників конкурсу збираються у папку, назва якої – код школи (буде відомим 8 листопада 2015 року на блозі у вкладці "Учасники-2015"). Папка з результататами стискається і надсилається на адресу bober.vn@ukr.net до 13 листопада. 
      Важливо: у цій ж папці має бути список всіх учасників конкурсу від школи (завантажити список). У полі "Клас" вказується лишецифрою (тобто букви А,Б,В… - не потрібні). Вінницькі міські школи у рядку район дублюють ще раз "місто Вінниця". Копія цієї папки зберігається в школі.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР