Перейти до основного вмісту

Конкурс для вчителів англійської мови на участь у Програмі «Вчителі англійської мови - агенти змін»

      18 листопада 2015 стартує Програма «Вчителі англійської мови - агенти змін», розроблена спільними зусиллями Британскої Ради та громадської ініціативи GoGlobal у рамках національної кампанії «Україна Speaking».
          Мета
          Програма спрямована на:
  • покращення якості викладання англійської мови в Україні;
  • підготовку тренерів з англійської мови, які будуть надавати методичну допомогу вчителям англійської мови у районних центрах області.
          Місце проведення
    Перший етап проекту реалізується в обласних центрах Львівської, Волинської, Чернівецької, Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської, Херсонської областей та м.Києві.
       З 7 областей-участників проекту буде відібрано по 1 вчителю з кожного району області.
     У місті Києві буде відібрано по 1 вчителю з кожного району міста. Загалом буде підготовано до 170 тренерів з англійської мови.
         Другий етап передбачає покриття всіх регіонів України.
         Дати проведення
       1-ий тренінг відбудеться з 21 лютого по 26 лютого 2016 року (включно) метою якого є вдосконалення професійної майстерності вчителів англійської мови.
       Під час тренінгу будуть визначені найкращі кандидати для участі в тренінгу для тренерів, що відбудеться в серпні 2016 року.
Подача заяв та зарахування до програми Далі

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР