Перейти до основного вмісту

Учитель з Вінниці став експертом Microsoft

      Учитель інформатики з вінницької школи №35 обраний до когорти сертифікованих учителів-експертів.
   За словами вчителя-експерта, йому приносить велике задоволення співпраця з однодумцями, а також можливість обмінюватися досвідом з інноваційними педагогами України та світу. Іван Стромило розповідає про освітянську програму Microsoft.
У чому полягає діяльність учителів-експертів Microsoft?
    Насамперед, ми відкриваємо для себе технологічні новинки й освітні технології, нові підходи до формування навичок ХХІ століття. А далі, в рамках програми, проводимо навчальні вебінари, тренінги на яких розглядаємо разом із освітянами можливості інтеграції інноваційних технологій у навчально-виховний процес.
     Програма сертифікованих учителів-експертів Microsoft розпочала свою діяльність в Україні нещодавно, але наша команда експертів вже встигла провести кілька семінарів-тренінгів. Так, мені дуже приємно запам’яталася зустріч з учителями Одеси...

А що саме ви розглядали з одеськими вчителями на тому тренінгу?
     Ми спробували побачити, які можливості відкривають школі хмарні технології, а саме сервіси Office365. Їхній потенціал використовують уже в багатьох школах світу. В Україні прикладом такого інноваційного впровадження може слугувати, наприклад Ліцей інформаційних технологій у Дніпропетровську. До речі його викладачі діляться досвідом через свої вебінари.

Що найбільше вам подобається в цій програмі?
     Подобається розвиватися, рухатися вперед, вчитися новому, реалізовувати нові освітні проекти.

Що ви радите вчителям, яким бракує техніки в своїх шкільних кабінетах?
      Раджу своїм колегам, наприклад, звернути увагу на цікаві освітні програми та конкурси, які проводить компанія Microsoft. Беріть участь у конкурсах, перемагайте, отримуйте призи і - навчайте своїх вихованців бути конкуренто-спроможними в сучасному світі. Наприклад, наша загальноосвітня школа №35 Вінницької міськради постійно бере участь у різноманітних конкурсах. І ми вже двічі виборювали комп’ютерну техніку: у 2013 році ми отримали в рамках конкурсу дюжину ноутбуків, у 2014 році – 10 ноутбуків та копіювальний центр.

А хто має ініціювати участь у освітніх програмах?
      Звісно, що ініціатором усього має бути сам педагог, тільки тоді буде результат!

Що б ви побажали тим, хто хоче рухатися вперед?
       Колеги-новатори, не гаймо часу. Кожен день приносить нове знання. Нумо до навчання! І, звісно ж, діліться своїми знаннями з колегами - публікуйте статті, пишіть блоґ, друкуйтесь у фахових виданнях. Зичу всім радісної освіти!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР