четвер, 12 листопада 2015 р.

Запис вебінару "Хмарне середовище Office365. "Використання OneNote Class у навчально-виховному середовищі"15 коментарів:

 1. Дякую за запис, бо за роботою сьогодні не встигла на вебінар, хоч в запису подивлюсь.

  ВідповістиВидалити
 2. Дуже дякую за запис, бо була присутня на вебінарі не з самого початку. Цікава та корисна інформація.

  ВідповістиВидалити
 3. Також дякую за запис вебінару. Дуже корисний та інформативний матеріал, а головне -сучасний. Не можна не погодитись, що OneNote Class більше, ніж програмний засіб, це - основа для сучасного навчання.

  ВідповістиВидалити
 4. Дякую за вебінар! Це справді основа сучасного навчання!

  ВідповістиВидалити
 5. Ваня, дякую, уважно подивився... Одне не можу зрозуміти - в чому методологічна відмінність від існуючого вже 8 років disted.edu.vn.ua? Більше того, функціонаьних можливостей (саме для організації навчання) там БІЛЬШЕ! Та й напрацьований загальнодоступний (!) навчальний контент вже чималий...Воно, звичайно, Microsоft...

  ВідповістиВидалити
 6. Шановний пане Іване! На Вашому блозі є чудовий вислів Стівена Кінга:"Коли людина перестає мінятися, перестає відчувати, перестає любити - вона помирає." Своєю діяльністю, творчістю, цим вебінаром Ви не надаєте нам можливість позитивних змін, відчути себе творцем, любити свою справу й не даєте "померти":)

  ВідповістиВидалити
 7. Шановний пане Іване! На Вашому блозі є чудовий вислів Стівена Кінга:"Коли людина перестає мінятися, перестає відчувати, перестає любити - вона помирає." Своєю діяльністю, творчістю, цим вебінаром Ви не надаєте нам можливість позитивних змін, відчути себе творцем, любити свою справу й не даєте "померти":)

  ВідповістиВидалити
 8. Щиро дякую! Переглядала так як на сам вебінар залізнилася. Порадила і іншим переглянути.


  ВідповістиВидалити
 9. Хочу подякувати за інформацію. Досить давно спостерігаю за вашою роботою як спеціаліста. Хочу і пробую дотягнутися. Ще раз дякую. А на майбутнє бажаю наснаги, креативу і здоров’я

  ВідповістиВидалити

Єдина Країна! Единая Страна!