Перейти до основного вмісту

Запис вебінару "Хмарне середовище Office365. "Використання OneNote Class у навчально-виховному середовищі"Коментарі

 1. Дякую за запис, бо за роботою сьогодні не встигла на вебінар, хоч в запису подивлюсь.

  ВідповістиВидалити
 2. Дуже дякую за запис, бо була присутня на вебінарі не з самого початку. Цікава та корисна інформація.

  ВідповістиВидалити
 3. Також дякую за запис вебінару. Дуже корисний та інформативний матеріал, а головне -сучасний. Не можна не погодитись, що OneNote Class більше, ніж програмний засіб, це - основа для сучасного навчання.

  ВідповістиВидалити
 4. Дякую за вебінар! Це справді основа сучасного навчання!

  ВідповістиВидалити
 5. Ваня, дякую, уважно подивився... Одне не можу зрозуміти - в чому методологічна відмінність від існуючого вже 8 років disted.edu.vn.ua? Більше того, функціонаьних можливостей (саме для організації навчання) там БІЛЬШЕ! Та й напрацьований загальнодоступний (!) навчальний контент вже чималий...Воно, звичайно, Microsоft...

  ВідповістиВидалити
 6. Шановний пане Іване! На Вашому блозі є чудовий вислів Стівена Кінга:"Коли людина перестає мінятися, перестає відчувати, перестає любити - вона помирає." Своєю діяльністю, творчістю, цим вебінаром Ви не надаєте нам можливість позитивних змін, відчути себе творцем, любити свою справу й не даєте "померти":)

  ВідповістиВидалити
 7. Шановний пане Іване! На Вашому блозі є чудовий вислів Стівена Кінга:"Коли людина перестає мінятися, перестає відчувати, перестає любити - вона помирає." Своєю діяльністю, творчістю, цим вебінаром Ви не надаєте нам можливість позитивних змін, відчути себе творцем, любити свою справу й не даєте "померти":)

  ВідповістиВидалити
 8. Щиро дякую! Переглядала так як на сам вебінар залізнилася. Порадила і іншим переглянути.


  ВідповістиВидалити
 9. Хочу подякувати за інформацію. Досить давно спостерігаю за вашою роботою як спеціаліста. Хочу і пробую дотягнутися. Ще раз дякую. А на майбутнє бажаю наснаги, креативу і здоров’я

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР