Перейти до основного вмісту

Стартує ІХ Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»

       Асоціація благодійників України спільно з Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000» та газетою «Освіта України» оголошує старт Дев’ятого Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе».
       До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійних та позашкільних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій та об’єднань.
      Головна мета проекту: об’єднання зусиль, вироблення спільного бачення, накопичення досвіду для відродження в Україні благодійництва як норми суспільного життя і соціальної відповідальності; виховання у дітей та молоді потреби й навичок благодійної діяльності; популяризація дитячих і молодіжних благодійних ініціатив, підтримка соціально-активної учнівської та студентської молоді.
        Конкурс проводиться у 2-х номінаціях:
    Перша номінація: Конкурс серед дитячих колективів загальноосвітніх, професійних і позашкільних навчальних закладів, дитячих громадських організацій та об’єднань.
   Друга номінація: Конкурс серед молодіжних колективів вищих навчальних закладів, молодіжних громадських організацій та об’єднань.
       На конкурс приймаються благодійні проекти за трьома тематичними напрямками:
 • соціальні;
 • екологічні;
 • культурологічні.
   У кожній номінації в трьох тематичних напрямках (соціальному, екологічному, культурологічному) Національна конкурсна комісія визначає переможців (перше, друге та третє місця), які будуть нагороджені відзнаками, цінними призами та грошовими преміями.
         Конкурс проводиться у чотири етапи:
 1. Реалізація благодійних проектів (1 січня 2015 року – 1 січня 2016 року).
 2. Надання організаторам підсумкових матеріалів щодо реалізації благодійних проектів (до 1 березня 2016 року).
 3. Оцінювання надісланих на конкурс благодійних проектів Національною конкурсною комісією (березень-квітень 2016 року).
 4. Відзначення та нагородження переможців конкурсу (травень 2016 року).
      Для участі у конкурсі приймаються благодійні проекти, які були реалізовані (повністю або частково) протягом періоду, який співпадає із першим етапом Конкурсу (з 1 січня 2015 року по 1 січня 2016 року). Також у конкурсі можуть брати участь постійнодіючі та довготривалі благодійні проекти, етапи реалізації яких мають співпадати із визначеними термінами проведення конкурсу. Всі акції та заходи, час проведення яких виходить за межі вказаного періоду, не будуть розглядатися Національною конкурсною комісією.
     Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційні форми та надіслати їх ВИКЛЮЧНО в електронному форматі на адресу: dobrokonkurs@gmail.com з приміткою «Конкурс благодійних проектів»
       Матеріали, подані на конкурс, мають бути виконані у форматі MS Word державною мовою, шрифт Times New Roman, 14 розмір – основний текст, 12 розмір – додатковий текст, через 1 інтервал, на одному боці аркуша А4. Організатори залишають за собою право розміщувати надіслані на конкурс матеріали у друкованих виданнях, на сайтах організаторів та партнерів проекту із обов’язковим зазначенням назви закладу чи організації, які надіслали благодійний проект, прізвища та імені керівника проекту.
       Кінцевий термін подачі матеріалів для участі в конкурсі – 1 БЕРЕЗНЯ 2016 РОКУ.
     З детальнішою інформацією про конкурс та інформацією для учасників конкурсу можна ознайомитися на сайтах www.vboabu.org.ua, www.ukraine3000.org.ua,www.dobri.in.ua.

Коментарі

 1. Розвиток України за рахунок інвестиційних проектів.
  "Проект Венера" для розвитку ТВОГО МІСТА, РАЙОНА ТА СЕЛА..
  Шукаємо розумних людей для співпраці в інвестиційних проектах.
  SKYPE Valery.0311
  +380974359186
  +380508701894
  psixolog@ukr.net
  Валерий.


  Н А Р О Д Н И Й К О Н К У Р С
  ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ УКРАЇНИ.
  СТВОРЮЕМО НОВУ КОМАНДУ В УКРАЇНІ.
  МЕТА ДЛЯ КОМАНДИ...СТВОРИТИ НОВІ РОБОЧІ МІСЦЯ В СЕЛАХ, РАЙОНАХ ТА МІСТАХ УКРАЇНИ. ШУКАЕМО ТОЛКОВИХ ЛЮДИ ДЛЯ КЕРІВНІЦТВА ІНВЕСТ ПРОЕКТІВ. Потрібні людей які зможуть відродити та розвивати Україну.
  SKYPE Valery.0311
  +380974359186
  +380508701894
  InvestorUkraine@ukr.net
  Валерій

  ПРЕДЛАГАЮ ДЛЯ ОБСУЖДЕНИЯ ИНВЕСТ ПРОЕКТ "ЖЕНСКИЙ БИЗНЕС".
  ГЛАВНАЯ ИДЕЯ ИНВЕСТ ПРОЕКТА - ЖЕНЩИНЫ ЛЮБОЙ СТРАНЫ
  СТАНОВЯТСЯ ДВИЖУЩЕЙ СИЛОЙ ДЛЯ РАЗВИТИЯ СТРАНЫ.

  ПОСМОТРИТЕ, КАК НУЖНО ДУМАТЬ И ЖИТЬ В УКРАИНЕ.
  www.thevenusproject.com
  Официальные сайты (на английском)
  http://www.thevenusproject.com
  http://www.tvpactivism.com
  http://www.youtube.com/user/thevenusprojectmedia
  http://www.youtube.com/user/jacquefresco
  http://www.youtube.com/user/TVPEducation
  http://www.facebook.com/TheVenusProjectGlobal
  http://www.venus-expressions.org
  http://www.tvpmagazine.com
  http://www.paradiseoroblivion.com

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР