Перейти до основного вмісту

Cемінар «iPad у навчальному процесі»

       Розпочинається набір учасників на дводенний семінар «iPad у навчальному процесі». Під час тренінгу учасники ознайомляться із сучасними світовими трендами застосування інформаційних та комп’ютерних технологій в освітньому процесі та їх практичне застосування в навчальних закладах Європи. Учасники семінару опанують педагогічні методики використання можливостей iPad в навчанні та виховній діяльності, а також матимуть змогу створити власні освітні матеріали за допомогою iPad.
      Захід відбудеться 27 – 28 грудня 2015 року на території Новопечерської школи (м. Київ, вул. Драгомирова, 9-Б).
  • Тренер: Даніель Макус, доктор філологічних наук, вчитель німецької мови Першої приватної вищої школи у Щецині (Польща). Консультант в галузі впровадження технології 1:1 в освітніх закладах Польщі. Авторизований тренер Apple в сегменті навчання.
      До участі у конкурсі запрошуються учителі загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів України.
       Вимоги до учасників:
  • наявний педагогічний досвід від 4 років;
  • володіння англійською мовою на рівні не нижче Upper Intermediate;
  • досвід використання Mac/iPad в своїй педагогічній діяльності.
      Кількість учасників обмежена. Окрім того, для п’яти найкращих кандидатів з інших міст України (окрім Києва) будуть покриватися витрати (транспортні, проживання).
       Для участі у конкурсі потрібно заповнити анкету: http://goo.gl/forms/WI6AJ52noE до 18:00, 23 грудня 2015 року
    Результати конкурсного відбору будуть повідомлені учасникам на електронну пошту. Учасники, які пройшли відбір, отримають додаткове підтвердження по телефону до 17:00, 24 грудня 2015 року.
       Учасники тренінгу отримають відповідні сертифікати.
     Організатори семінару: ГС "Освіторія", ТОВ НВК "Новопечерська школа" та компанія ERC Apple VAD, офіційний дистриб’ютор техніки Apple в Україні.
     Захід відбувається за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР