Перейти до основного вмісту

IT DAY # START

       Сьогодні 5 грудня 2015 року відвідав захід IT DAY #START Вінниця, цікавий захід, слід зауважити, що я був на такому вперше! Звісно я був на «тусовках» освітніх, професійних, а тут інше, тут люди спеціалісти в ІТ галузі, тестувальники, програмісти та інші метри ІТ індустрії.
      Незабутні враження залишилися у мене від спікерів: Кирила Беспалова який розповів алгоритм, як потрапити в ІТ галузь, Тетяна Трояновська розповіла цікавий шлях тестувальника програмних засобів, Дмитро Кец – «Хто такий системний адміністратор»?
       Спікери Ольга Кондакова, Сергій Лавренюк, Анна Маранчук – це люди, які безпосередньо працюють над розробками різних ІТ проектів, вони розповіли власну історію успіху «Я – програміст, я – менеджер».
        По завершенню заходу, усі учасники отримали подарункові сертифікати від генерального спонсору HUB school Вінниця.
         Дякую організаторам за чудово проведений суботній день, дякую за корисну інформацію.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР