Перейти до основного вмісту

Фестиваль педагогічних ідей Panasonic "Ideas for Education 2015"

     11 грудня 2015 року в університеті ім. Б.Грінченка (м.Київ) відбувся Фестиваль педагогічних ідей Panasonic "Ideas for Education 2015". Організатори свята педагогічної майстерності - Світлана Муравей та Максим Волинець (компанія Panasonic)
      У заході взяли участь: заступник Міністра освіти і науки України Дерев'янко О., Проректор Університету ім.Б.Грінченка - Морзе Н., зав. відділом Інституту модернізації освіти - Пушкарева Т. та педагоги з усієї України.
        Програма заходу була цікавою та насиченою:
  1. Вступне слово гостей, представників МОН;
  2. Конференція «Актуальні питання впровадження ІКТ»;
  3. Вільне спілкування, ознайомлення з технічними новинками;
  4. Круглий стіл «Актуальні питання успішного впровадження нових технологій. Взаємодія освітнього суспільства, держави та бізнесу»
  5. Фінал конкурсу "Панаборд Майстри 2015" Презентації лауреатів (одночасно в 3-х аудиторіях).
  6. Вручення Сертифікатів та цінних призів.
  7. Виступи, презентації досвіду, дискусії, зустрічі з цікавими людьми.
       Особливо цікавим моментом став фінал конкурсу, де змагалися 7 конкурсантів. Ними були представлені цікаві розробки уроків з використанням програмного забезпечення Panaboard. Роботи педагогів були цікавими, різної тематики, для різної вікової категорії від дошкілля до ВНЗ. Визначали переможців відкритим голосуванням.
       Вітаємо переможців Конкурсної частини:
  • номінації точні науки – Чабала Тетяна Михайлівна
  • номінації гуманітарні науки – Софієнко Олена Вадимівна
Фото з заходу

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР