Перейти до основного вмісту

Tренінг "Хмарні сервіси в освіті - Offece365"

     12 по 14 січня 2016 р. в Українській гімназіі №7 міста Одеси вже в друге пройшов тренінг: "Хмарні сервіси в освіті - Offece365". У тренінгу взяли участь 70 учителів. Під час тренінгу учителі ознайомилися з основніми сервісами Office365, підготували спільну презентацію в Sway, працювали в корпоративній мережі Yammer (створювали власні мережі, групи), також для учителів експертів гімназії було представлено роботу в MS Azure, а саме розгортання віртуальних машин та використання їх у навчальному процесі.
      Тренінг провели: к.пед.н. Литвинова С.Г. та вчитель-експерт ms Стромило І.М., дякуємо за організацію тренінгу директору гімназії Мельник С.В. та її чудовому адміністративному корпусу.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР