Перейти до основного вмісту

10 БЕСПЛАТНЫХ СЕРВИСОВ ДЛЯ СОЗДАНИЯ ИНФОГРАФИКИ

      Инфографика — это визуализация данных, или (проще говоря) — искусство передать цифры статистики, информации, данных и знаний образным языком графики.


      Предлагаем Вам подборку сервисов, которые помогут создать инфографику для Вашей компании, проекта или для Вас лично.
Piktochart - www.piktochart.comСreately - www.creately.comInfogr.am - www.infogr.am, Visual.ly - www.visual.ly, Google Charts -www.developers.google.comVizualize.me - www.vizualize.meEasel.ly - www.easel.ly, Draw.io - www.draw.ioOmniGraffle - www.omnigroup.comСacoo - cacoo.com

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР