Перейти до основного вмісту

Тренінг Office365 м.Скадовськ

       У лютого 2016 року в закладі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Скадовської міської ради" м.Скадовська, Херсонської області відбувся тренінг з використання сервісів Office 365 в освіті.  У тренінгу взяли участь: Смирнова Галина, директор закладу та учителі. На тренінгу було розглянуто основи базових сервісів Office 365,  сервіси OneNote Class, Sway. Разом із учасниками було реалізовано спільні проекти у сервісах OneNote Online з використанням опитувальника, та аудіо поясненням, створення інтерактивної презентації засобати Sway
       Дякуємо за підтримку:
Смирновій Галині - директору закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст№2 Скадовської міської ради", Устиновій Наталії - директору Херсонської гімназії №1 та учителям школи №2 Скадовської міської ради.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР