Перейти до основного вмісту

"Office365 для мого навчального закладу"

        Сьогодні відбулося останнє, підсумкове заняття в рамках web-практикуму "Office365 для мого навчального закладу". Учасники з усієї України, а це з Вінницької, Сумської, Кіровоградської, Львівської, Мколаївської, Рівненської, Черніговської та Київської областей, розгорнули Office365 для свого закладу і стали глобальними адміністраторами,
     Було проведенно 11 вебінарів у період з 20 січня 2016 року по 16 березня 2016, були розглянуті ряд питань, а саме: адміністрування, приєднання власного домену, знайомство з сервісами Sway, OneNote Class, OneNote, Skype для бізнесу та багато інших.
      Сьогодні учасники отримали іменні сертифікати від Корпорації Microsoft, сертифікати за посиланням - http://1drv.ms/254Ib4c. Дякую усім учасникам web-практикуму, бажаю втілювати всі ваші інноваційної в освіту, також дякую з підтримку Компанію Microsoft Україну в особі Романа Рудюка та Артура Кочаряна.


Коментарі

  1. Величезне спасибі пану Івану за змістовний і цікавий web-практикум. Отримала масу задоволення, корисний багаж знань та навичок. А також познайомилася з цікавими та наполегливими колегами. І саме головне, розгорнула Office365 для свого навчального закладу та отримала ліцензію на його використання.
    Дякую усім!

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР