середа, 16 березня 2016 р.

"Office365 для мого навчального закладу"

        Сьогодні відбулося останнє, підсумкове заняття в рамках web-практикуму "Office365 для мого навчального закладу". Учасники з усієї України, а це з Вінницької, Сумської, Кіровоградської, Львівської, Мколаївської, Рівненської, Черніговської та Київської областей, розгорнули Office365 для свого закладу і стали глобальними адміністраторами,
     Було проведенно 11 вебінарів у період з 20 січня 2016 року по 16 березня 2016, були розглянуті ряд питань, а саме: адміністрування, приєднання власного домену, знайомство з сервісами Sway, OneNote Class, OneNote, Skype для бізнесу та багато інших.
      Сьогодні учасники отримали іменні сертифікати від Корпорації Microsoft, сертифікати за посиланням - http://1drv.ms/254Ib4c. Дякую усім учасникам web-практикуму, бажаю втілювати всі ваші інноваційної в освіту, також дякую з підтримку Компанію Microsoft Україну в особі Романа Рудюка та Артура Кочаряна.


1 коментар:

  1. Величезне спасибі пану Івану за змістовний і цікавий web-практикум. Отримала масу задоволення, корисний багаж знань та навичок. А також познайомилася з цікавими та наполегливими колегами. І саме головне, розгорнула Office365 для свого навчального закладу та отримала ліцензію на його використання.
    Дякую усім!

    ВідповістиВидалити

Єдина Країна! Единая Страна!