Перейти до основного вмісту

КОНКУРСУ "ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ СЕРЕД УЧИТЕЛІВ ВІННИЧЧИНИ"

     Метою конкурсу є заохочення учителів загальноосвітніх навчальних закладів у використанні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в своїй повсякденній навчально-виховній роботі, поширити успішні практики (проекти) впровадження новітніх технологій в освітню діяльність вчителями навчальних закладів міста Вінниці та Вінницької області. 
      Організатором конкурсу є Іван Стромило, сертифікований учитель-експерт Microsoft, учитель інформатики закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради».
     Конкурс проводиться за підтримки компанії Майкрософт Україна, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Академії інноваційного розвитку освіти, управління освіти Вінницької ОДА, департаменту освіти Вінницької міської ради. 
        Конкурс проводиться з 04 квітня 2016 р. до 04 травня 2016 р. Термін подання матеріалів не пізніше 04 травня 2016 р.
         Підсумки конкурсу будуть оголошені 31 травня 2016 р.
       Підсумки конкурсу будуть опубліковані на сайті Стромила Івана Миколайовича (http://stromilo.sch35.com/), та у соціальні мережі Facebook (https://www.facebook.com/stromiloVany).

Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР