Перейти до основного вмісту

23 травня у Вінниці школи змагатимуться за суперприз на конкурсі з використання інформтехнологій

      У понеділок, 23 травня о 16.00 в актовій залі Вінницької фізико-математичної гімназії №17 (вул. О.Соловйова,2) відбудеться фінал конкурсу на краще використання сучасних інформтехнологій серед шкіл м.Вінниці.
    Організатори - Лабораторія інформаційних технологій фізико-математичної гімназії №17 Вінницької міської ради, Вінницький національний технічний університет, Вінницька академія неперервної освіти. Конкурс проводиться з ініціативи та під особистим патронатом народного депутата України Олександра Домбровського.
    Роботи учасників конкурсу та додатки до них (відеоматеріали, посилання на створені учасниками конкурсу он-лайн ресурси, інше) розміщено у вільному доступі на сайті конкурсу http://vn-edu.net.ua/. На сайті також розміщено критерії оцінювання робіт.
      За оцінками членів фахового журі та з урахуванням результатів громадського обговорення оргкомітет своїм рішенням визначив суперфіналістів конкурсу. Ними стали:
 • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Вінницької міської ради
 • Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №33 Вінницької міської ради
 • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики і фізики № 34 Вінницької міської ради
 • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради
 • Вінницький технічний ліцей.
      У суперфіналі конкурсу учасникам пропонується протягом 10-12 хвилин провести публічну презентацію-захист власного досвіду за матеріалами, що подані на конкурс. Порядок захисту визначається попереднім жеребкуанням. Журі у реальному часі оцінюватиме виступи учасників та визначатиме переможців та лауреатів.
      Усі навчальні заклади, які взяли участь у конкурсі, будуть нагороджені призами, а переможці – суперпризами від організаторів конкурсу.
        Організатори конкурсу запрошують представників усіх середніх навчальних закладів міста, а також групи підтримки (учителі, учні) закладів, що беруть участь у суперфіналі, до участі у заході. Групи підтримки братимуть участь в експрес-конкурсах з тематики проектів, що дозволить журі краще ознайомитися з досвідом закладу, а отже - об’єктивно визначити переможця.
Більше за посиланням - http://vinnitsaok.com.ua/

Коментарі

 1. Хто переміг? Маю надію, що Ваш заклад

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую за підтримку, саме зараз захист, Ви можете теж побачити http://vn-edu.net.ua/

   Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР