понеділок, 23 травня 2016 р.

Фінал конкурсу на краще використання сучасних інформаційних технологій в діяльності закладу освіти м. Вінниці

      У фізико-математичній гімназії №17 завершився перший у Вінниці конкурс на краще впровадження сучасних інформаційних технологій в освіту. До фіналу конкурсу, який відбувся сьогодні, 23 травня, увійшло п’ять навчальних закладів міста. Змагаючись за першість, педагоги та учні влаштували презентацію та захист своїх робіт.
       Підтримку в освітній інноватиці Олександр Домбровський надає вже понад 20 років – під його патронатом проходить єдина в Україні комплексна олімпіада «Турнір чемпіонів», переможці якої гарантовано отримують призи від народного депутата. І сьогодні на призи Олександра Георгійовича вперше пройшов конкурс серед шкіл, який має заохотити їх до ефективного використання інформаційних технологій в освіті. 
     Цей конкурс – це не дань моді в світі інформаційних технологій. Ми повинні чітко усвідомити, що сьогодні живемо в інформаційному суспільстві. І якщо нинішня молодь не володіє інформаційними технологіями – вона, фактично, не має перспективи та досягнення успіху. Половина населення планети вже це зрозуміла і активно впроваджує технології не лише у професійній діяльності, а й у житті. Тому наші учні мають бути вже зараз абсолютно підготовленими до викликів суспільства. І починаючи з користю використовувати технології сьогодні, вони будуть хорошими фахівцями завтра», – сказав Олександр Домбровський.
      Презентуючи свої роботи, учні та педагоги вдавалися до творчості та креативності. Однак головною рисою було використання технологій не лише у доповідях, а навіть під час виступів.
      Не менш інноваційно визначали переможців – експертне журі виставляло оцінки за виступи учасників у режимі онлайн. Крім того, трансляція захисту конкурсних робіт відбувалася на сайті конкурсу.
     Так, за результатами голосування, перемогу здобув Вінницький технічний ліцей. За це отримали у дарунок мультимедійну дошку, проектор, ноутбук та ліцензійне програмне забезпечення. «Срібло» виборола школа №35, котра також отримала ноутбук, проектор та звичайний екран. "Бронзу" отримала школа №27, котрій в подарунок дістався екран із проектором. Вони також отримали програмне забезпечення та пристрої, які допоможуть їм лише поліпшувати впровадження інформтехнологій у їхніх закладах.
      Ще двоє шкіл-учасників, які увійшли до фіналу - №33 та №34, - стали лауреатами конкурсу та отримали заохочувальні призи - багатофункціональні пристрої та ліцензійні операційні системи найновішого зразка на 10 комп'ютерів. Також ліцензійне програмне забезпечення отримали усі школи-учасники конкурсу. Загалом призовий фонд конкурсу склав 100 тисяч гривень.

      «Маю сподівання, що наступного року конкурс збере не лише вінницькі а й обласні школи», – сказав Юрій Пасіхов.
Більше читайте тут: http://vinnitsaok.com.ua/2016/05/23/212837

Немає коментарів:

Дописати коментар

Єдина Країна! Единая Страна!