Перейти до основного вмісту

Фінал конкурсу на краще використання сучасних інформаційних технологій в діяльності закладу освіти м. Вінниці

      У фізико-математичній гімназії №17 завершився перший у Вінниці конкурс на краще впровадження сучасних інформаційних технологій в освіту. До фіналу конкурсу, який відбувся сьогодні, 23 травня, увійшло п’ять навчальних закладів міста. Змагаючись за першість, педагоги та учні влаштували презентацію та захист своїх робіт.
       Підтримку в освітній інноватиці Олександр Домбровський надає вже понад 20 років – під його патронатом проходить єдина в Україні комплексна олімпіада «Турнір чемпіонів», переможці якої гарантовано отримують призи від народного депутата. І сьогодні на призи Олександра Георгійовича вперше пройшов конкурс серед шкіл, який має заохотити їх до ефективного використання інформаційних технологій в освіті. 
     Цей конкурс – це не дань моді в світі інформаційних технологій. Ми повинні чітко усвідомити, що сьогодні живемо в інформаційному суспільстві. І якщо нинішня молодь не володіє інформаційними технологіями – вона, фактично, не має перспективи та досягнення успіху. Половина населення планети вже це зрозуміла і активно впроваджує технології не лише у професійній діяльності, а й у житті. Тому наші учні мають бути вже зараз абсолютно підготовленими до викликів суспільства. І починаючи з користю використовувати технології сьогодні, вони будуть хорошими фахівцями завтра», – сказав Олександр Домбровський.
      Презентуючи свої роботи, учні та педагоги вдавалися до творчості та креативності. Однак головною рисою було використання технологій не лише у доповідях, а навіть під час виступів.
      Не менш інноваційно визначали переможців – експертне журі виставляло оцінки за виступи учасників у режимі онлайн. Крім того, трансляція захисту конкурсних робіт відбувалася на сайті конкурсу.
     Так, за результатами голосування, перемогу здобув Вінницький технічний ліцей. За це отримали у дарунок мультимедійну дошку, проектор, ноутбук та ліцензійне програмне забезпечення. «Срібло» виборола школа №35, котра також отримала ноутбук, проектор та звичайний екран. "Бронзу" отримала школа №27, котрій в подарунок дістався екран із проектором. Вони також отримали програмне забезпечення та пристрої, які допоможуть їм лише поліпшувати впровадження інформтехнологій у їхніх закладах.
      Ще двоє шкіл-учасників, які увійшли до фіналу - №33 та №34, - стали лауреатами конкурсу та отримали заохочувальні призи - багатофункціональні пристрої та ліцензійні операційні системи найновішого зразка на 10 комп'ютерів. Також ліцензійне програмне забезпечення отримали усі школи-учасники конкурсу. Загалом призовий фонд конкурсу склав 100 тисяч гривень.

      «Маю сподівання, що наступного року конкурс збере не лише вінницькі а й обласні школи», – сказав Юрій Пасіхов.
Більше читайте тут: http://vinnitsaok.com.ua/2016/05/23/212837

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР