Перейти до основного вмісту

MICROSOFT ЗАПУСТИТ 5 ОНЛАЙН-КУРСОВ ДЛЯ ДИРЕКТОРОВ ШКОЛ

       Курсы стартуют осенью 2016 года на образовательной платформе edX.
     Учебная программа ориентирована на директоров школ, завучей и чиновников в области образования. Курсы будут посвящены различным аспектам развития лидерства и продлятся вплоть до весны 2017 года. В основе обучения лежит опыт школ из сети Showcase Schools, работающих в партнерстве с Microsoft.
     На данный момент Microsoft предлагает всего 35 массовых открытых онлайн-курсов на платформе edX. Предполагается, что новые курсы расскажут о самых современных научных исследованиях, технологиях и подходах.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР