Перейти до основного вмісту

А Ваша школа приймає гостей? Наша школа № 35 Вінниької міської ради - так!!!

Міні-EdCamp’и в Україні: програма «EdCamp in a Box»
     Формат EdCamp в Україні реалізується через національні (не)конференції, які щоразу збирають педагогів з усієї країни, а також міні-EdCamp’и – для педагогічних спільнот міст і сіл у регіонах. Регіональні події розраховані на участь до 100 учасників і учасниць, координуються відповідальними волонтерками/-ами й підтримуються командою EdCamp Ukraine. У 2015/16 навчальному році відбулося 11-ти неймовірних подій, які були обрані в рамках всеукраїнського конкурсу.
       У 2016/17 році програму «EdCamp у коробці» побудовано за принципом «бери – і роби», а партнери – Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні, видавництво «РАНОК», Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, Microsoft в Україні, OPEN KHATA – допомагають надати все необхідне організаційно-методичне забезпечення для проведення унікальної міні-(не)конференції у будь-якому регіоні чи населеному пункті.
       Цього року серед 63 освітніх закладів конкурсним журі було обрано 11 унікальних міні-EdCamp’ів – І ВОНИ ПЕРЕД ВАМИ: знайомтеся (перейти до джерела)
         Долучайтесь до міні-EdCamp’у Вінниця, пройдіть реєстрацію - http://bit.ly/2fGvXdF, долучайтесь до події у мережі ФБ - https://www.facebook.com/events/992748777519965 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР