неділя, 20 листопада 2016 р.

А Ваша школа приймає гостей? Наша школа № 35 Вінниької міської ради - так!!!

Міні-EdCamp’и в Україні: програма «EdCamp in a Box»
     Формат EdCamp в Україні реалізується через національні (не)конференції, які щоразу збирають педагогів з усієї країни, а також міні-EdCamp’и – для педагогічних спільнот міст і сіл у регіонах. Регіональні події розраховані на участь до 100 учасників і учасниць, координуються відповідальними волонтерками/-ами й підтримуються командою EdCamp Ukraine. У 2015/16 навчальному році відбулося 11-ти неймовірних подій, які були обрані в рамках всеукраїнського конкурсу.
       У 2016/17 році програму «EdCamp у коробці» побудовано за принципом «бери – і роби», а партнери – Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні, видавництво «РАНОК», Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, Microsoft в Україні, OPEN KHATA – допомагають надати все необхідне організаційно-методичне забезпечення для проведення унікальної міні-(не)конференції у будь-якому регіоні чи населеному пункті.
       Цього року серед 63 освітніх закладів конкурсним журі було обрано 11 унікальних міні-EdCamp’ів – І ВОНИ ПЕРЕД ВАМИ: знайомтеся (перейти до джерела)
         Долучайтесь до міні-EdCamp’у Вінниця, пройдіть реєстрацію - http://bit.ly/2fGvXdF, долучайтесь до події у мережі ФБ - https://www.facebook.com/events/992748777519965 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Єдина Країна! Единая Страна!