Перейти до основного вмісту

Знайомство зі спікерами (не)конференції mini-EdCamp Вінниця

      #МиколаЗаболотний - учитель фізики, математики, інформатики НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Лучинець Мурованокуриловецького району Вінницької області, директор Центру інформаційно-комунікаційних технологій навчання, сертифікований вчитель-експерт Microsoft, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України. 
      Наш спікер переконаний, що впровадження реформи освіти повинно йти не від неможливості фінансувати існуючу галузь, не від внутрішніх змін в галузі, а від необхідності подальшого розвитку системи.
     Реєстрація відкрита до 20 лютого 2017 року, поспішай, реєструйся - http://bit.ly/2fGvXdF

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР