Перейти до основного вмісту

Знайомство зі спікерами (не)конференції mini-EdCamp Вінниця

    А ми продовжуємо, знайомтесь креативна спікерка (не)конференції mini-EdCamp Вінниця – Наталія Копняк.
    #НаталіяКопняк – (м. Вінниця), доцент кафедри фізики і методики навчання фізики, астрономії Інституту математики, фізики і технологій Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, вчитель інформатики комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради».
    БУДЕМО ОБГОВОРЮВАТИ НА СЕСІЇ: - Поняття інфографіки; порівняння ілюстрації, візуалізації та інфографіки; коротка історія розвитку інфографіки; приклади видів прикладного програмного забезпечення для створення інфографіки; приклади використання інфографіки у навчальному процесі.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР