Перейти до основного вмісту

Знайомство зі спікерами (не)конференції mini-EdCamp Вінниця

      Вітаємо нашого спікера, креативний графічний дизайнер (freelance) – Дмитро Новіцький;)
    #ДмитроНовіцький - графічний дизайнер, художник-ілюстратор (freelance). 
     Дмитро запрошує Вас на сесію «Як досягти успіху у цифровому світі», тут Ви дізнаєтесь чи можна стати дизайнером без академічної освіти? хто такі фрілансери і з чим їх «їдять»? переваги та недоліки фрілансу. 
     На питання ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНИ?
Дмитро відповідає: «Знайти роботу ще у шкільному віці і забезпечувати себе та своїх рідних є важливим переважній кількості учнів. Такий учень має зовсім іншу мотивацію до навчання, вивчає те, що є дійсно важливим для нього. Фріланс – це можливість отримати додатковий заробіток і для педагогів». 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

apple vs windows

На вашу думку хто кого...???

22-29 серпня кожен вчитель може долучитися до безкоштовного семінару про STEM-підходи в навчанні

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті http://yakistosviti.com.ua      Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Олімпіада з ІКТ

Завдання  ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.з інформаційних технологій  ПРАКТИЧНИЙ ТУР